Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Dienille nevű fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Dienille nevű fogamzásgátlót 11 napja szedem, eddig még soha nem szedtem semmiféle gyógyszert. A papírján az van hogy első naptól ketdve védelmet nyújt, ez tényleg így van és így 11 nap után már tudok védekezés (óvszer) nélkül a barátommal lenni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elvileg egy hét kell hozzá, de az orvosok általában egy hónapot szoktak javasolni.
2014. jún. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mert holnap megyünk nyaralni és meg szeretném lepni vele a barátom, neki nyaralás alatt lesz a szülinapja. És biztos sokkal jobb lenne neki is. Esetleg délután felhívjam az orvosom?
2014. jún. 16. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a biztonság kedvéért megkérdezheted ő mit gondol lehet e már. Bár szerintem lehet.
2014. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is Dienille-t szedek, és már 5. szemnél együtt voltunk a barátommal és nem történt semmi.

Felesleges várni egy hónapot. Azt írja az első naptól véd, ha nem így lenne nem lenne odaírva.

Nyugi, már simán elhagyhatjátok az óvszert!!

2014. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!