Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?! Köszönöm a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek?! Köszönöm a normális válaszokat!

Figyelt kérdés
Sajnos olyan problémám van, hogy a fogamzásgátlót nagyon rendszertelenül szedtem, mert azt vettem észre a 3. szem után, hogy hasmenésem van. Tudom, hogy nem kellett volna, de abbahagytam akkor elmúlt ez a kellemetlen tünet. Majd újra bevettem 1 szemet és ismét jött. Viszont ezalatt az idő alatt együtt voltam a párommal, abban bízva a gyógyszer véd. Mert azt mondta a doki, hogy ha szedtem is 100%-ban nem ürült ki a szervezetből. Tudom mikor volt peteérésem és akkor voltunk együtt, következő nap pedig megjött (de akkor azt hittem, hogy a beágyazódásos vérzés) a vérzés 2 napig tartott. Mit gondoltok terhes lehetek? Jövő hétre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz. De addig még izgulhatok. Hajnalban illetve este minden nap hőemelkedésem van.

2014. jún. 16. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a gyógyszer akkor fel kell iratni egy másik fajtát, de nem nem szedni. Azzal csak a szervezeted teszed tönkre. Lehetséges hogy terhes vagy, a gyógyszer csak akkor véd, ha normálisan szeded.
2014. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bután oldottad meg a problémádat, ilyet nem csinálunk, hogy észlelünk kellemetlen mellékhatásokat és akkor nem szedjük úgy ahogy kellene. Akkor vissza kell menni az orvoshoz, és megbeszélni vele, feliratni egy másikat.....ez így működik.

Így, hogy össze-vissza szedted a tablettát, sajnos maga a védő mechanizmusa se alakulhatott ki rendesen, így lehetsz terhes.

Reméljük nem vagy, de legközelebb azért legyél körültekintőbb és ha már fogamzásgátlót szedsz akkor a vele szemben felmertülő problémákat is kezeld "felnőttesen" :)

2014. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia.

Igen fenn áll az esélye a terhességnek hiszen vannak akik gyógyszer mellett s teherbe esnek,és mivel ilyen rendszertelenül szetted 50%van rá hogy az vagy.Csináltál tesztet szerintem egyél egy megbízhatót ami kimutatja a legkorábbi terhességet és csináld meg.Párod tudja mert ha eltitkolod előle lehet hogy nagyon váratlanul fogja érni a dolog jobb ha elmondod neki hogy mi a probléma és ketten megbeszélitek.Én úgy gondolom hogy most kell valaki aki melletted van.Szorítok neked

2014. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösszönöm a válaszokat.. Ma csinálok tesztet...

Mivel 8 éve együtt vagyunk nem lenne probléma. Tudja Ő is, hogy hülyeséget csináltam így... Mellettem áll, csak azon izgul, hogy ne legyen baj, ha van baba....

Az együttlét óta 10 nap telt el ezalatt annyi tünet volt, hogy azon a napon mikor megjött émelyegtem a cigi füsttől ez is csak egyszer, puffadás este, illetve a hőemelkedés...

2014. jún. 16. 10:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak 10 nap telt el, még hiába csinálsz tesztet!

Minimum 14!


Egyébként természetesen lehetsz, hisz nem szedted normálisan. Az orvos szövegét rosszul értelmezted. Ha az előző tabletta óta eltelik 36 óra (24+12), akkor már egy mikrogrammnyi sincs benned, a védelem megszűnt. Az már más kérdés, hogy nem mindenki esik teherbe védekezés nélkül sem.

"Tudom mikor volt peteérésem" - ha szeded a tablettát NINCS ovulációd! Ha kihagyod, akkor se akkor lesz, mint tabletta nélkül lenne!

2014. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A görcsök kisebb fájdalmak, szúrkálások teljesen olyanok voltak, mint a peteéréskor...
2014. jún. 16. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
8 év után még mindig ekkora baj lenne neki a gyerek?
2014. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!