Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SÜRGŐS! Hasmenés foggátló közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SÜRGŐS! Hasmenés foggátló közben?

Figyelt kérdés
Ma 21:01kor vettem be a foggátlót (Gestomix) és hát összeettem mindent és most 22:10 körül nagyon híg székletem volt. Ma tartottam/tartok a 10.szemnél. Most június 8-án vettem be életem első szemét. Akkor vegyek be most másik tabit? És holnap ugyanúgy 21-kor a kövit mintha mi sem lett volna? És ha most beveszek egy lopediumot és 1 óra múlva a fogamzásgátló tablettát? Nagyon félek:(

2014. jún. 17. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Vegyél be ehelyett a biztonság kedvéért, de ráérsz reggel, 8-9 előtt!!, hogy benne legyél a 36 órában. Csak mert addig talán elmúlik hasmenés, főleg ha beszedsz valamit rá.

Aztán holnap etse, ahogy mondod, mintha mi sem történt volna 9-kor...

2014. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem orvosom az allergia gyógyszeremre aztmondta hogy 1 óra különbséggel vehetem rá a tabit. Ha most beveszem a lopediumot és 23:20kor a tabit az úgy gázos?:s és holnap 21kor szokásosan
2014. jún. 17. 22:21
 3/13 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed. Én az esetleges hasmenés miatt még várnék reggelig, nincs ám gond belőle, ha 36 órán belül vagy...

van, aki direkt így húzza el pár nappal a végén, hogy eltolja, é nem esik teherbe. Én is csináltam, nem estem.

2014. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:))
2014. jún. 17. 22:27
 5/13 A kérdező kommentje:
Felhívtam anyukámat és mondta hogy nem kell bevenni, neten is írják. Így is védett vagyok? Bocsi a sok kérdésért
2014. jún. 17. 22:40
 6/13 anonim ***** válasza:
hat
2014. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
bocsi veletlenul kuldtem az elobb h hat nem tudtam befejezni azt akartam h lehet h hat attol is fugg mennyire volt hig es h vizeszeru is volt e en beszoktam venni meg egyet ilyenkor h tuti legyen a dolog
2014. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Anyukád téved!


Ezt írja a gyógyszered TÁJÉKOZTATÓJA, amire hallgatni kell! Nem másra, hanem ERRE!


"Mi a teendő hányás vagy súlyos hasmenés esetén?

Ha a tabletta bevételekor 3-4 órán belül hány vagy súlyos hasmenése van, fennáll annak a veszélye, hogy a tabletta hatóanyaga nem szívódik fel teljes mértékben a szervezetébe. Ez a helyzet hasonló ahhoz, mint amikor elfelejtett bevenni egy tablettát. Hányást vagy hasmenést követően, amilyen hamar lehetséges, vegyen be egy újabb tablettát egy tartalék csomagból."

2014. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, olvastam! Gondolkozom rajta énis! Amióta egyszer 'ment a hasam' azóta rendben vagyok. Neten olvastam (webbeteg, orvostudakozó) hogy az egyszeri híg széklet még nem árt. Csak ha hasmenés van hogy többször mész el wc-re. Elbizonytalanodtam:(
2014. jún. 17. 23:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, és hogy 1 óra alatt még csak a gyomorban van. Nemtudom mit csináljak.
2014. jún. 17. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!