Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 7 napos szünetem 4. napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 7 napos szünetem 4. napján kellett elkezdenem az antibiotikumot. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Eredetileg megakartam tartani a szünetet, de most tudtam meg, hogy szünet nélkül szedni kellett volna tovább. Vegyem be ma, vagy majd csak a szünet végén?

2014. jún. 18. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit vegyél be ma?


A lényeg, hogy ne szexelj (óvszer nélkül), mert ha a 4. napon kezdted, akkor biztos lesz belőle még akkor is, amikor a következő levelet elkezded, s ha a levél első hetén csökkenti valami a tabletta hatását, akkor az előző héten (=szünetben) folytatott aktusból is összejöhet egy gyerek.

2014. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege, bevegyem-e inkább a szünet 4. napján a következő levél első szemét vagy tartsam meg a szünetet?
2014. jún. 18. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha beveszed, ha nem, az nem változtat azon, hogy az antibiotikumszedése alatt és még utána 1 hétig máshogy is kell védekezni...
2014. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tartsd meg a szünetet, a 8. napon folytasd a fogamzásgátlót és a teljes antibiotikum kúra alatt és ha lejárt a kúra, akkor még utána 1 hétig használjatok gumit.

Amúgy még soha nem hallottam ilyet, hogy csak mert valaki antibiotikumot kezd el szedni, akkor ne lehetne a szünetet megtartani. Mivel ugye ki tudja azt előre, hogy antibiotikumot fog szedni? Éppen ezért van ez, hogy antibiotikum kúra alatt és még utána 1 hétig kiegészítő védekezés kell!

2014. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 18. 17:33
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem ha szunetben antibiotikumot kellett szednem en utana a kovetkezo egesz levelnel hasznaltam kiegeszito vedekezest a biztonsag kedveert
2014. jún. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!