Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló gyógyszertől nem hízokmeg?

Figyelt kérdés
Minden féleképpen gyógyszer szeretnék használni ,ezért olyan emberek véleménye érdekel leginkább akiknek van tapasztalata ilyentéren.

2014. jún. 19. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor a doki felírja a gyógyszert. Te az első pár hónapban míg hozzászokik a szervezeted hízást tapasztalsz, pedig úgy ettél mint mielött szedted, így nem hízhatnál, visszamész a dokihoz elmondod a panaszod, és ő ad egy új tabit aminél nem lesz ilyen. Amúgy nem sok nő van aki fogamzásgátló miatt hízik meg. Én 2 éve szedem, nem tapasztaltam ilyet.
2014. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd a drága nőgyógyász felírja neked azt, amit megfelelőnek gondol.
2014. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én eleinte zabáltam tőele, első 1-2 hónap, de most, a 3. levél alatt étvágyam sincs...
2014. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Yadine nem okozott sem súlygyarapodást se egyéb mellékhatást barátnőmnél
2014. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A yadinból van ugyanolyan st. komponensteartalmú, de az ösztrogén tartalma kevesebb

Van, aki ezektől is hízott mégis, ahogy fórumokat olvasgattam...

Nagyon egyéni.

Neked se tudjuk megmondani kérdező, más a hormonszinted, dominanciád, stb.

2014. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez még mindig nem így működik. Nem úgy van, hogy "vannak gyógyszerek, amik hizlalnak" és vannak, amik pedig nem, te pedig szépen választasz egyet.

Egyéni, hogy ki melyikre hogy reagál. Van, aki az egyiktől hízik, más meg ugyanattól nem.

És az orvos sem tudja megjósolni. Ő csak annyit tud, hogy a vizsgálatok alapján eldönti, hogy egyáltalán szedheted-e.

2014. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 6-os tudja jól. Nincs ilyen, hogy egyiktől nem lehet hízni, a másiktól meg igen. Ha nem bírod a műhormont, mindegyiktől hízni fogsz.
2014. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenki jól tudja szerintem, csak hatos másképp mondta el...
2014. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!