Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem védekeztünk, de időben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem védekeztünk, de időben kivette. Van okom félni?

Figyelt kérdés
Nem használtunk gumit a szexhez, de időben kivette. Még kezdő vagyok (mint a kérdésből is látszik) és barátnőim is mondják hogy feleslegesen aggódok de azért megkérdezném, hogy van okom félni, hogy terhes vagyok? Csak mert olvastam hogy az előváladék is tartalmazhat ondósejteket.

2014. jún. 20. 00:06
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Van.
2014. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
van
2014. jún. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Gondolom megnyugtattak a válaszok.
2014. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Persze hogy van.


Meg a nemi betegsegektol is van okod felni. Hasznaljatok gumit!

2014. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%
Nincs. Ha időben kivette mikor az előváladék se jött elő akkor nincs, de ha úgy vette ki, hogy egyből el is ment akkor meg van okod félni. Szerintem megnyugodhatsz.
2014. jún. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
34%
Mivel kezdő vagy, ne aggodj a nemi betegsétöl :)! És igen, időben kivette. Nekem is volt egy csomo ugyanilyen dolog, és énis ideges voltam, de sose volt gond! Nem olyan egyszerü teherbe esni, bár nem is nehéz, de ha nem élvezett beléd ugy nem egyszerü :)!!
2014. jún. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Van ám... persze, hogy teherbe lehet esni az előváladéktól is. Irány a 72 órás tabiért reggel.
2014. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz azzal, aki azt mondja, h nincs félnivalód

igenis van, mert olyan nincs,h előváladék előtt kiveszi...az elég hamar szokott jönni, és statisztikai esélye bár kicsi, bármi előfordulhat, Murphy sose nyugszik..

2014. jún. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem tul valoszinu. De ez mar nem rajtatok mulik, ti mindent megtettetek a kislany erdekeben!
2014. jún. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
8-as ha marok marcsázol minden este megértem, hogy neked elég hamar jön. Na meg ha csak 5 perces vagy akkor meg azért:)
2014. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!