Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem védekeztünk, de időben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem védekeztünk, de időben kivette. Van okom félni?

Figyelt kérdés
Nem használtunk gumit a szexhez, de időben kivette. Még kezdő vagyok (mint a kérdésből is látszik) és barátnőim is mondják hogy feleslegesen aggódok de azért megkérdezném, hogy van okom félni, hogy terhes vagyok? Csak mert olvastam hogy az előváladék is tartalmazhat ondósejteket.

2014. jún. 20. 00:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%
En is ezt gondoltam 28 eves koromig :)
2014. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Csakhogy én nem gondolom hanem tudom.
2014. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
irtam feljebb: a lanyom igy szuletett :)
2014. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mert rosszul csináltad:D Viszont büszke vagy, mert van egy lányod. Akkor is van aki tudja kezelni;) Hidd el lehet. Van aki csak töcskölni képes és van aki ért hozzá.
2014. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

na hát látom megoszlanak a vélemények...

200 emberből 1 terhes lesz,pont te voltál az az egy

több barátnőm is így csinálja mondtam,és még nem volt baj

mindegy köszönöm a kommenteket!! :)

2014. jún. 27. 18:10
 26/27 anonim ***** válasza:
36%

Nyugi. :) Ha tényleg időben kivette, akkor nem lesz baj. :) És amúgy is, az előváladék spermái azért nem hasonlíthatók össze az igazi "spriccelős" végeredménnyel.(Elnézést a kifejezésért, de csak így tudtam leírni)...Egy normálisan végigcsinált aktus esetében is csak 60% a megtermékenyítés esélye...(És az, aki azt mondja, hogy így lett terhes, pedig a pali időben kivette, az nem mondja meg az igazat, mert nem volt ott kivéve semmi...esetleg átverés forog kockán...) Nekem is van olyan barátnőm(megjegyzem 29 éves), aki életében gumit nem fogott a kezében, és tablettát sem szed...terhesség pedig nincs...le lehet pontozni!!!

Kérdező, ne stresszelj, mert az előváladékban levő spermák közül ritka az a Casanova, amelyik eljut a végső célig! Ha kimarad a menszid, tesztelj, de szerintem nem lesz rá szükség! :) DE EZUTÁN OKOSABBAN!!!

2014. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Na de Slow hadd mondjak valamit mi védekezés. Ismerek olyat, hogy gumival védekeztek és mégis jött a baba. Ilyen például a szomszédom, meg az egyik munkatársam. Lehet ez is az orosz rulett:) Ezek az oroszok...
2014. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!