Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18-19cm hosszú kb 15cm kerület...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-19cm hosszú kb 15cm kerületű péniszre milyen jó minőségű óvszert tudtok ajánlani? Lány vagyok, és ne legyen kérdés miért én szeretném megvásárolni! Normális válaszokat várok!

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 04:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel mérted meg a lécet? Remélem tolómérőt használtál mert a szabócenti nem elég pontos!
2014. jún. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik óvszer jó erre a méretre.

A minőségnek jónak kell lenni, ha forgalomban van az óvszer.


A Cheers márka a legolcsóbb szerintem, nem szagos.

Én utálom a mesterséges illatokat, szóval a sima gumiilatút javaslom, arról legalább lehet tudni, miből van.

A Vaterán is körülnézhetsz, de biztonságosabb gyógyszertárból venni, ott biztosan megfelelően tárolták.

Fontos, hogy lejárati időn belül legyen, dobozban tárold, hogy ne sérülhessen, és hogy megfelelően húzzátok fel.

2014. jún. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vicces mód én találkoztam már hibásan gyártott/csomagolt Durex-szel, így a márka nem sokat számít. Mi a Lifestyles extra safe-et használjuk.
2014. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
conchita? :D
2014. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!