Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminella fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminella fogamzásgátló szedése esetén veletek is előfordult már?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni a gyógyszert most tartok a 10. szemnél közben nagyon kevés pecsételő barnás vérzésem volt. A menstruáció 4. napján kezdtem el szedni este vettem be és kéttszer pedig reggel hasmenésem volt. És amikor a párommal együtt voltunk kicsit égető érzésem volt ez volt akkor is mikor óvszert használtunk, lehet azért mert nem voltam elégnedves mert volt amikor nem éreztem ezt. Mit tehetek mire kébe gondolnom ilyenkor? Remélem érthető voltam a normális válaszokat köszönöm előrr is!
2014. jún. 22. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! én ezt szedtem 3 évig, és most hagyd abba ha lehet... nem emiatt ami történt veled az normális, nekem is volt pecsételő vérzésem, söt utána általában mindig volt a két mensi között... a nagyobb gond az, hogy PCO-s lettem utána és fél éve hagytam abba és azota nem menstruálok, most fogok menni majd hormonvizsgálatra. Nagyon rosszat tesz a szervezetnek, uh szerintem az első hónap után hagyd abba ha lehet.
2014. jún. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!