Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha használt escapelle-t akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha használt escapelle-t akkor nagy az esély hogy terhes lehet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy tegnap voltunk együtt a párommal "úgy" és elszakadt az óvszer,tehát levettük,és folytattuk így .Ez tegnap este volt.Ma elment és vett tablettát és be is vette,de ettől függetlenül én parázok,segíteni fog-e a tabletta vagy nem ? ( nem telt el még 24 óra sem az együttlét óta)

2014. jún. 23. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Ez az esély nagyban függ attól, hogy elmentél-e benne. Ha nem, akkor amúgy is szinte 0 volt az esélye a teherbeesésnek, szóval amiatt szerintem felesleges volt tabit íratni.

Viszont ha elmentél benne, akkor is elvileg a tablettának meg kéne akadályoznia, hogy gond legyen. Főleg hogy ilyen rövid idővel az aktus után már be is vette. Persze egy minimális esély mindig van, de inkább ne parázzatok rajta, ennél többet most már úgysem tehettek.

2014. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 % ez van a tájékoztatón...olvasni luxus?
2014. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves második,elolvastam a tájékoztatót,de nem százalékok érdekeltek,hanem vélemények,esetleg tapasztalatok.

Kedves első ,köszönöm válaszod,értesíthetlek hogy mi lett végül.

2014. jún. 23. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Azon pont tapasztalatok vannak, nem elmélet.

tundád, mennyi kísérlet előzi meg egy gyógyszer kiadását...

2014. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!