Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek probléma lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek probléma lehet a hosszabb ciklus komolyabb rosszulléttel? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap jött meg a menstruációm, nekem általában 25 naposak a ciklusaim (nekem ez a normális) de 29 naposra sikeredett. A félelmemet fokozta hogy nagyom begörcsöltem az első menzi napon és kétszer hánytam is....terhességre van esély vagy nem? Normális kérdéseket köszönöm!

2014. jún. 24. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szexeltél, de védekeztetek nem nincs esély. Nem minden menstruáció hosszú, van hogy változik az ideje.
2014. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komolyabb roszullétet általában a hormonok okozzák, mint a fájdalmat is (még a Te esetedben a görcs és félelem is lehet). Én is hánytam az első napom, de most semmi baj nincs vele, szóval nem kell megijedni. Terhes nem lehetsz.
2014. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már miért ne lehetne terhes? Nem mondta, hogy védekezett! S egyébként védekezés mellett is lehet, főleg, ha nem megfelelő.


Viszont a 29 semmilyen körülmények között nem hosszú. Akkor sem, ha 25 szokott. Ennyi ingadozás egyébként is belefér.


Azonban, ha a mennyisége, színe más volt, mint a megszokott (kevesebb és inkább barna), akkor valóban felmerül a gyanú.

2014. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Védekeztünk persze de számolni kell a következményekkel mert az óvszer 98-99%os védelmet ad és nem szeretnék jelenleg az az 1% lenni, csak azért merült fel bennem... :-)
2014. jún. 24. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!