Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek e érdemes e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek e érdemes e tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót kezdtem el szedni, bevettem az első napon és a hatodik naptól már voltunk együtt a párommal. Csak sajnos el kellett kezdenem szedni az Amoxicilin nevű antibiotikumot. Most tabletta szedés végén olvastam a második doboz antibiotikum után, hogy csökkenti a fogamzásgátló hatását. Ha tabletta szedés szünetbe csinálok tesztet mutat vajon valós eredményt?
2014. jún. 24. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2014. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Azt a pár száz forintot csak kibírod. Nem?


Szerintem nem befolyásolja a gyógyszer ill a műanyag ciklus.

2014. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
midnegy kortól függetlenül is gratulálok...gyógyszerezd csak magadat...
2014. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló.Antibioktikumra azért van szükségem kortól függetlenül , mert folyamatos gyulladás áll fenn a szervezetbe.Másrészt a fogamzásgátló szedése azért lett javallott

mert korai petefészek kimerülés szindrómám van már huszon évesen.Ami azt jelenti hogy egynél több petesejt érik meg ami ha nem szedem korai meddőséghez vezet "kortól függetlenül".Szóval ha most becsúszna egy gyerek áldás lenne, nem átok,hiszen úgy nem sokára tervszerű lett volna.

2014. jún. 24. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnálom a többi fogamzásgátlós rib@n choz hasonlítottalak, azt hittem te is 16-17 évesen akarsz ilyeneket szedni. és ezekről meg van a véleményem, még egyszer ne haragudj, és jobbulást kívánok
2014. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. jún. 24. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!