Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kétségbeestem és fogalmam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbeestem és fogalmam sincs mit csináljak? Fogamzásgátlóval kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kedden kimaradt egy tabletta, nem emlékszem és megőrülök. Szerdán pedig végig arra emlékeztem, hogy már bevettem,de amikor este megnéztem a levelet, rájöttem, hogy mégsem, lehetséges hogy szerdán vettem be a keddit és a szerdait is. Mit csináljak szerintetek? És így akkor mennyire lehet hatásos védekezés?
2014. jún. 26. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor szedd be most a fölösleget meg a mait és ebben a hónapban védekezzetek emellett óvszerrel is, mert nem 100%, hogy véd a tabletta.
2014. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam... és vajon a 7 napos szünetben rendesen megjön?
2014. jún. 26. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg igen, de ettöl függetlenül kezdd el a következö levéllel szedni.
2014. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és ha mégis bevettem rendesen, nem lehet abból baj, hogy nem tartok szünetet hanem a következő levelet szedem rögtön?
2014. jún. 26. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!