Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mo-on szedtem a fogazasgatloma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heni29 kérdése:

Mo-on szedtem a fogazasgatlomat, problemam nem volt, de kulfoldon elek igy jott az otlet, ha a hatoanyag ugyanaz miert ne valthatnek. A francia gyogyszerrel 3ho alatt 3kgt hiztam. Visszaalnek a regire, jo otlet? Le fognak menni a felszedett kgk?

Figyelt kérdés

#hizas a fogamzasgatloval
2014. ápr. 23. 00:25
 1/5 WheneverYouWant ***** válasza:

Felszedett kiló más miatt is lehet... kérdezze meg kezelőorvosát gyógyszerészét... nem véletlenül mondják ezt.

Itt aligha találsz olyat aki értene hozzá.

2014. ápr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom a hozzaszolast, varok azert egy egy velemenyre mert egyenlore meg csak 3-4 kg t szedtem fel de ettol is nagyon kivagyok, egyszeruen nem erzem jol magam, kezdek bedilizni attol hogy folyamatosan ezen kattogok h hiztam...pedig 2 honapja futni is eljarok heti 2szer
2014. ápr. 23. 00:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg diétázni. Nem vetted észre, hogy többet eszel a kelleténél vagy ilyesmi?


Fuss heti 3-szor, hátha jobb lesz. Sok sikert!

2014. ápr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Már feltalálták a fogazásgátlót?
2014. ápr. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha felmegy par kilo a fog.gatlotol akkor az vizvisszatartas, a fog.gatlok egy ritka hatasa, varj vele 3 honapot . Annyi ido alatt all ra a szervezeted, es ha ugy sem akkor fordulj orvoshoz
2014. ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!