Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van akkor hogyha elfelejtet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor hogyha elfelejtettem, hogy bevettem-e az aznapi gyógyszert?

Figyelt kérdés
LEhet abból bajom, hogyha nem tartok szünetet és végig beszedem a következő levelet? Mégha rendben bevettem az előzőt? Sajnos nem emlékszem h kimaradt-e egy nap...
2014. jún. 26. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
szívás
2014. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos választ kedves első.. az a kérdésem, hogy ha beszedem a következő levelet annak ellenére hogy mondjuk az előző rendben volt, lehet e baj???
2014. jún. 26. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Végigszedheted (ahogy az amúgy le van írva a papírjában is), vagy megpróbálhatsz visszaemlékezni, hogy milyen napra esett a mensid vége, és leszámolhatod a maradék tabikat.
2014. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt most nem igazán értem.
2014. jún. 26. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:
megnézed a levelet hogy hiányzik-e...?
2014. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de az a lényeg h nem emlékszem h kimaradt-e egy nap... arra gyanakszom h tegnap vettem be a keddit és az aznapit is. így a keddi tabi kimaradt, de lehet hogy nem, egyszerűen nem emlékszem... :((
2014. jún. 26. 23:41
 7/8 anonim ***** válasza:
De számold le a menzesz után mit nem értesz ezen?
2014. jún. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mit számoljak le a menzesz után???? minden tabit beszedtem, az a kérdés h kimaradt-e egy nap, lehetséges hogy egy napon 2t vettem be, erre nem emlékszem... és vajon baj e ha nem tartok szünetet és szedem a következő levelet, ha MÉGIS rendben beszedtem a tabikat. tudom bonyolult kicsit és lehet nem fogalmazom érthetően
2014. jún. 27. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!