Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Este és reggel is bevettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este és reggel is bevettem egy fogamzásgátló tablettát, mot mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egész héten non-stop dolgoztam és megkeveredtem a napokkal, azt hittem késésbe vagyok, így reggel bevettem a "hiányzó" adagot (amúgy minden este 7 órakor szoktam bevenni), de most rájöttem, hogy időben voltam. Mit tegyek most? Ebben a hónapban reggel folytassam a szedést? Vagy holnap este vegyem be a következőt? Nagyon kétségbe estem, kérlek segítsetek.

2014. jún. 27. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szóval kettesével szeded?:) Én is voltam így,ne aggódj,holnap vedd be a következőt.
2014. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hat en nem tudom de van nogyogyasz valaszol oldal csak ird be googlebe
2014. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kettesével, minden nap egyet, amit tegnap este be is vettem. De most reggel megkeveredtem és még egyet is bevettem, amit este kellettem volna. :(((
2014. jún. 27. 10:17
 4/8 Rékcsi ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg egy szakembert, de ha ez nem lehetséges, akkor a hónap végéig/kövi menszeszig szedd rendesen, de mellette használjatok kotont :)
2014. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval ma este ne vegyem be a tablettát, csak holnap este?
2014. jún. 27. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:
az a legjobb, ha megkérdezel egy nőgyógyászt.
2014. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van nőgyógyászom, felhívhatom egy ilyen kérdéssel?
2014. jún. 27. 11:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Tájékoztató! Ott van benne feketén-fehéren mi történik ha duplán veszed be: SEMMI. Közti vérzés jelentkezhet a túlzott hormonadagtól de amúgy semmi egyéb. Mivel egy tablettával többet vettél be, ezért nem 21 napig fogod szedni csak 20, utána megtartod a 7 napos szünetet majd a következő levelet elkezded szedni 21 napig és így tovább. A menszeszed egy nappal előrébb jön, ez lesz a tanuló pénz. Szedd továbbra is esténként ahogy eddig és máskor nézd meg hol tartasz ha elbizonytalanodsz. Vagy vannak jó telefonos appok arra, hogy tudd vezetni a menszesz naptárt, tüneteket fel lehet jegyezni, antibiotikum kúrát, és azt is be lehet írni, hogy fogamzásgátlót bevetted. Így látod ha kimaradt ha már a tabletta számolás nem megy.
2014. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!