Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért választanak olyan sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választanak olyan sokan rossz pearl - index - el rendelkező fogamzásgátlási módszereket? Pl. Megszakitás, pharmatex.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:

mert olcsó?

meg kényelmetlen a gumi, de egy abortusz biztos kényelmesebb.

2010. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát, nekem nem lenne kényelmesebb egy abortusz :S de értem a cinizmust, egyetértek veled.
2010. jan. 5. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert a gumi kényelmetlen, a tabletta szedése meg nem az igazi, másról meg nem hallottak.
2010. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de ha a kérdésben szereplő két módszert kombinálod,akkor az megfelelö védekezés.
2010. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elözö vagyok: tabit nem szedek, mert féltem az egészségemet,a gumit meg nem szeretem mert olyan müanyaggá teszi a szexet. 28/L
2010. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ok, de te 28 éves vagy, sztem annyira nem lenne gond, ha becsuszna a baba, nem? én a tizenévesekre gondoltam.
2010. jan. 5. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
de igenis hatalmas gond lenne! Még tanulok,nincs állásom se,pasimmal se biztos semmi...de én megbizom ebben a módszerben.Mert ami kis váladék kijön,esetlegesen pár db spermiummal,azt tuti megöli az a hab.Persze soha nem engedem h gumi nélkül elélvezzen bennem,a végén mindig felhuzzuk a gumit vagy ha nem, a hasamra élvez.28/L
2010. jan. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja, hat akkor ugy talán kisebb az esély. azt hittem, h csak ugy, megszakitással.
2010. jan. 6. 11:14
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

ááá,nem! Annyira bátor azért nem vagyok!:) Még igy is óvatos vagyok,amikor a peteérés van,akkor nem igy csináljuk.Hanem végig gumival plusz krémmel...

Csak az a bajom a gumival,hogy nem érzem hogy összeérnénk,egyáltalán nem bensőséges,olyan mintha egy müanyag rud mozogna bennem...pfujjj

de a végén azt a pár percet amig elélvez,kibirom abban.Igy a kecske is jóllakik meg a káposzta is megmarad...:D Megvan a természetesség érzése is,nem bombázom magam hormonnal,és terhes sem leszek...:)Sztem ennél jobb megoldás nincs.

2010. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!