Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhatott a teherbeesés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhatott a teherbeesés? (nem a szokásos kérdés, védekezek)

Figyelt kérdés
Most vagyok a Gestomix foggátló 7 napos szünetében. 2-ik napon megjött kevés volt de több lett és pirosodott. Tegnap már volt rendes mennyiség, pirosas vörös fájt a hasam a mellem a derekam és a hasam. Ma már görcsöltem elég sok van és rendes piros. Most kezdtem el az első hónapot. Most lesz a második levelem. Menzesz első napján vettem be, 6-ik napon már rendesen együtt voltunk. Szerintetek csináljak tesztet? Vagy felesleges?

2014. júl. 2. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szeded a tablettát mitől félsz?
2014. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvastam itt GYIK-en hogy mivel ez megvonásos, megjöhet akkoris ha teherbeesnék.
2014. júl. 2. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne károsítsd szervezeted ilyen szarokkal! Így is teherbe lehet esni(de hülye szó),hogy szeded azt a szar tablettát.Több kárt okoz,mint hasznot.Összezavarja a szervezeted,azért jön meg a havid,így össze-vissza.Szerintem csináltass tesztet,hogy biztos legyen.
2014. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Muszáj szednem és a fő célja nem a fogamzásgátlás volt, mert eddig gumival is elvoltunk.
2014. júl. 2. 23:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi volt a célja?
2014. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Menzeszem miatt kezdtem szedni mert annyira sok volt erős, és annyira görcsöltem hogy csak sírtam, és kb 12 napig tartott, és ment a hasam tőle. Már mindenfajta gyógyszert kaptam rá, semmi sem segített. Ezért.
2014. júl. 2. 23:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Annó én is ez miatt szedtem,de már régen abbahagytam.Aztán kiderült,h a "gyógyszer" amit felírtak nem is nekem való,meg be is szüntették.Azóta semmilyen fogamzásgátlót nem szedek.Ráadásul olvastam róla dolgokat... szóval köszönöm nem mérgezem a testem.
2014. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!