Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem a corenelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem a corenelle fogamzásgátlót szedni. Az első levélnél járok, tegnap (a 18. tabletta napján) egy nagyon kis vérzés és barnás folyás jelentkezett. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Miért van ez? Normális dolog? Elolvastam a betegtájékoztatót, de nem ír róla különösebben.
2014. júl. 7. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban normális. Ha utána is így van, gyógyszert kell váltanod. A szervezeted nem szokott még hozzá a mesterségesen bevitt hormonhoz, és így reagál rá. Nem minden esetben jellemző, de egyáltalán nem kivételes.
2014. júl. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm szépen, így már értem. Igen most kezdtem. Sosem szedtem még fogamzásgátlót.
2014. júl. 7. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el figyelmesebben, ír róla.
2014. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!