Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettáról vélemény? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál azzal kapcsolatban, hogy szeretnék elkezdeni fogamzásgátló tablettát szedni. A vizsgálatok után felírt egy TAISA nevű tablettát, ám semmit sem találok ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban csak a tájékoztatót. Valaki szedte már? Tapasztalatok?

2014. júl. 8. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szükséges lenne a válaszadáshoz a korom, de amúgy 18....
2014. júl. 8. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
még nem hallottam róla, viszont, ahogy most nézem, ez is kis hormontartalmú, akárcsak az, amit én szedek (yasminelle) és nekem mg nem volt vele gondom (3 éve szedem)
2014. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Milyen vizsgálatokat végzett? Kikérdezett részletesen is?
2014. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia, bocsi a kései válaszért. Igen rákérdezett a betegségekre, volt egy vizsgálat és ennyi. Vett mintát azt mondta, ha valami gond lenne (rák, etc) az elemzés után akkor értesít. Egy hónapja nem kaptam telefont, levelet orvosi dolgokról szóval gondolom minden ok volt :)
2014. júl. 13. 09:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a gyógyszer, ha jól emlékszem akkor kb 1700 Ft volt :D
2014. júl. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!