Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Körülbelül két és fél hete szedtem a fogamzásgátlót, amikor a barátommal lefeküdtünk. Nagyon aggódom, hogy teherbe estem-e. Symicat szedem.

2014. júl. 8. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

olvastad a tájékoztatót? úgy szedted? megfelelő időben kezdted szedni? nem volt semmi ami hatással lenne rá?


és ezt a kérdést előtte kellett volna feltenned, azaz gondolkozni

2014. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt szedem, november elején kezdtem el szedni, rá pár napra lefeküdtem a partneremmel és belém élvezett(nem is egyszer) ....nem lettem terhes, ugyanis a betegtájékoztató azt írja, hogy az első naptól véd, és én hiszek neki, nem véletlenül írták azt le :)
2014. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen megfelelő időben kezdtem. az orvos annyit mondott hogy már abban a hónapban lehet de hát most ez alatt gyakorlatilag érthetett bármit. és gondolkodtam. mert én is elolvastam a tájékoztatót és egy gyógyszer elvileg elég már, de mégis félek, hogy megtörténhet. mert egy gyógyszer hát... de gondolom hogy nem így írnák ha nem így lenne, de jaj akkor is nagyon beparáztam.
2014. júl. 8. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

a tájékoztató azt írja, h az 1. naptól véd

egyik orvos azt mondja, h 1 hetet várni kell

másik orvos azt mondja, h 2 hetet kell várni

az én orvosom azt mondta nekem anno, h várjak 1 hónapot, biztos ami biztos alapon és ha a tabletta meghozza az első megvonásos vérzésem, akkor biztosan megfelelő nekem


sztem 2,5 hét bőven elég volt, nincs miért aggódnod :)

a tabi az első pár hónapban kicsit összezavarhatja a vérzésed, ugyh majd ne ijedj meg, ha más lesz, tovább tart vagy akármi

aktus után 2 héttel én csinálnék egy tesztet és az tutira megnyugtatna :)

2014. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!