Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 napos esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napos esemény utáni tabletta mennyire biztonságos, ha peteérésem volt, és a barátom belém élvezett?

Figyelt kérdés
Esemény utánit kértem, ilyet adptt az orvos, pedig még bőven benne lettünk volna a72 órában...

2014. júl. 9. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Eseményutáni az is, az orvos biztos tudja miért adta azt. Szerintem ugyan az a hatása.
2014. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nagyon gyakori ***** válasza:
0%
Abortív, tehát be se vedd. Ha mégis, utána a saját lelkiismereteddel neked kell elszámolnod.
2014. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! Ha soha senki nem venne be semmilyen abortív hatású szert, akkor a világ tele lenne apa nélkül felnőtt gyerekekkel és kiskamasz anyákkal. Ráadásul ilyen logika alapján fogamzásgátló tabletta szedése is emberölés. Persze, még mit nem.... mindezek ellenére köszönöm válaszodat
2014. júl. 9. 23:09
 4/6 Nagyon gyakori ***** válasza:
25%

A születés utáni abortusz is létező fogalom már, ami szintén csak egy finomított kifejezés a gyilkosságra. Ha nagyobb lenne az elfogadottsága, sokan hivatkoznának rá, hogy "hiszen annyian csinálják". Gondolom nyilvánvaló, hogy ez nem kifogás. Akár azt is mondhatnád, hogy nem lenne annyi árva gyerek, ha mondjuk két éves korukban agyonlövöldöznék őket, ezzel a logikával azt is lehetne, "hiszen még nem fejlettek ki rendesen".

Mindenkinek a SAJÁT lelkiismeretével kell elszámolni. Persze nem szoktam népszerű lenni, amikor ezekre a dolgokra felhívom a figyelmet, röpködnek a piros kezek, de attól a tények még tények maradnak.

2014. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nagyon gyakori ***** válasza:
0%
Jól látod, hogy a fogamzásgátló tabletták is néhány százalékban abortívak, ez a nőgyógyászok nemszeretem kérdése. Ha nincs felelőtlen szexuális élet, nincsenek "apa nélkül felnőtt gyerekek, és a kiskamasz anyák".
2014. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az 5.napon a magzat még csak pár sejtből áll se agya, sem idegrendszer nincsen. Ennyi erővel minden férfit nevezhetnél gyilkosnak aki zsebkendőbe élvezett.
2014. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!