Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta biztonságos? Nem kell aggódnom ez miatt ugye?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 00:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez miatt nem, E miatt annál inkább.
2014. jún. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha normálisan,előírás szerint szeded akkor biztonságos,ne aggódj
2014. jún. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha betartod a szabályokat, akkor igen.
2014. jún. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

bocsánat hogy elírtam. odafigyelek legközelebb :)

az nem jelent semmit ugye hogy valaki hány évesen kezdi szedni?

2014. jún. 15. 00:21
 5/16 anonim ***** válasza:

h érted? miért, hány éves vagy?


én nem lettem terhes... viszont sokkal rosszabb dolgokat hozott ki, pedig kivizsgáltak.. aztán majdnem belehaltam... téged kivizsgáltak, mielőtt felírták?

2014. jún. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
még nem írták fel, 17 éves vagyok. miért veled mi történt?
2014. jún. 15. 00:26
 7/16 anonim ***** válasza:

kérdező, hány éves vagy?

nem akarok misszionárius térítőnek tűnni, de gondold meg jól, mennyi ideig szednéd...

az orvos tudja megmondani, hogy ajánlja-e vagy sem (bár lehet h van olyan is, akit nem érdekel, felírja szó nélkül).

sok hasonló helyre írtam már, hogy érdemes inkább más módszereket, óvszert használni, mert a tabletta a hormonjaidat befolyásolja, meg még mást is, és az később nem biztos, hogy móka... ezért akár azt is mondhatnám, ha most 15-16 éves vagy, és csak 33 évesen akarsz gyereket, a tabletta nem biztos, hogy biztonságos lesz, nem a terhesség szempontjából hanem a vérkeringésed tekintetében, amikor is véralvadási zavaraid lehetnek, főleg, ha dohányzol, nem egészséges kajákat eszel, nem mozogsz, stb... a trombózist már legszívesebben le sem írnám.

nem vészmadár akarok lenni, csak azt elérni, hogy ne döntsenek a hugom-korú lányok elhamarkodottan, egy fiú miatt, mikor a későbbi életminőségük is múlhat ezen. nem szükségszerűek ezek a mellékhatások, de van egy kockázat.

kérdés, hogy neked megéri-e, hogy legalább pár évet várj azzal, h elkezded szedni a tablettát.

2014. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
bocsi, még pötyögtem, amikor beírtad a korodat
2014. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nem szedhetek semmilyen hormont végül kiderült. ha tovább szedtem volna, trombózisba belehalok. mindemellett: nulla libidó, idegesség, depi, sírás, szúrós szem- és fejfájás, hányinger, mellfájdalmak, soroljam még? váltottam, minden kezdődött előről.


most meg megszakitással védekezünk 3 éve, és nem lett semmi... nem tudom, de lehet h van összefüggés....

2014. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igaza van 7-esnek! Én 20 éves vagyok, egy évig szedtem. Ugyan aranyéletem volt vele, semmi mellékhatás, de pontosan azért tettem le egy év után (pedig a kapcsolatom stabil), mert még nagyon nagyon odébb van a babavállalás, és nem akarom 10 évig nonstop szedni. Akkor már jobb akkor, ha ár együtt is élünk, többet lehetünk együtt. A tabletta felíratásánál nagyon is előre kell gondolkodni!!!
2014. jún. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!