Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aggódjak, vagy felesleges?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódjak, vagy felesleges? FONTOS!

Figyelt kérdés
Február 1.-jén lefeküdtünk a barátommal, de nem védekeztünk. Én a menzeszem 4. napján jártam,már kevésbé véreztem, kb. 1 percig csináltuk, azt is megszakításokkal. Tudom, hogy előváladéktól is lehet teherbe esni, de egy kicsit előtte "kényeztettem" orálisan a barátomat, így ő szerinte ezután már nem volt előváladék. Aggodalmam miatt 2 héttel rá vettem 2 jó minőségű tesztcsíkot, mindkettő reggeli vizelettel negatív lett. De 24.-én kellett volna megjönnie és még nem jött meg, pedig mindig pontos szokott lenni a havim. Van okom aggódni?

2014. febr. 25. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi okod + minel tobbet aggodsz, annal tobbet kesik. Micsoda ordogi kor..
2014. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, hogy késik. Szerintem meg fog jönni. Mondjuk fiú vagyok, nem akarok beleszólni. Volt egy barátnőm, akinek mindig pontosan jött, és egyszer késett 1 vagy 2 hetet. már nem tudom. Nagyon beparáztunk.
2014. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy nap miatt még ne aggódj, lehet hogy mire holnap reggel felébredsz már meg is fog jönni :D
2014. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem jött még meg :(
2014. febr. 26. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!