Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Segítségre lenne szüksége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Segítségre lenne szükségem. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Mint kiderült, terhes vagyok, de túl fiatal is, valamint nem tudnám eltartani se a babát. Így hát egyetlen megoldás maradt; az abortusz. Hol csinálnak ilyet Budapesten? Igaz, hogy 30ezer? A legföbb gondom, hogy 17 éves vagyok, és 18 alatt szülő kell. mit tehetnék, ha apámmal nem tartom a kapcsolatot, anyám pedig alkoholbeteg, és nem akarom, hogy megtudják a családban..

2014. júl. 10. 20:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
10%
háziabortusz
2014. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
ha szülő kell nem tudsz mit csinálni
2014. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
szolj szüleidnek mig nem lesz késő
2014. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
4%
Ha már bele tudtál menni válald is ,és szüld meg a gyereket.Max add oda egy árvaháznak.Látszik te nem tudod mien egy abortusz küldjek neked oldalakat ahol bemutatják,máma tuti nem alszol.Amúgy nem akarod hogy megtudják ezzel elkéstél meg fogják,de legalább ne a picivel bas sz ki.Legyen benned gerinc szüld meg és mint mondtam add oda egy árvaháznak.
2014. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem tudok kinek szolni..(meg nem is akarok de az más kérdés)
2014. júl. 10. 20:10
 6/29 anonim válasza:

iskolánkban is egyre több a korom belli apa :) abortuszt nem tom hogy pesten van-e,sztem régen volt de már a helyére is csak dohánybolt nyilt....

hát ha a családnak nem tudod elmondani akkor nincs mit tenni :C szóval nagyszülő azért? vagy mondjuk (ha van anyukád vmelyik rokonja?) nem tudom hogy ehez mindenkép kell-e fontos adat,de egy nem idős családtag sztem felválalhatja hogy szülőként részt vesz benne.(ha nincs igazam akkor bocs :C )

2014. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj el orvoshoz (nőgyógyász) és mond el neki, hogy mi a helyzet, hogy a szüleidre nem számíthatsz, ő mit tanácsol...
2014. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
mindenképp nézik a rokoni kapcsot, nem?:/
2014. júl. 10. 20:20
 9/29 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz menny el,de ne vetesd el.Mert kihatással lesz az életedre,nem kell elhinni főleg hogy gyerek vagy,de majd meglátod.4-es voltam.
2014. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Tudom miyen egy abortusz, miből áll.. Ha kihordanám, azzal végképp tönkretenném az amúgy is bukdácsoló életemet, hiszen a családom se tudná feldolgozni, nem tudnék tanulni, magántanárra nincs pénz. Mindenképpen az abortuszt választom, már rengetegszer átrágtam magam a kérdésen. A legfőbb kérdésem az lenne, hogy hol csinálnak abortuszt?:(
2014. júl. 10. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!