Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » ! Segitségre lenne szükségem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eliza31 kérdése:

! Segitségre lenne szükségem. Igaz még 4nap van a menstruácioig, de napok ota iszonyatos hányirgerem van, melleim fájnak, feszülnek, és a derekam is. Eddig mindig egy héttel elöbb megszokott jönni. Lehetséges, hogy ezek már a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés

Pàrommal megszakitàssal védekeztünk...

Vagy akàr az is köztejàtszhat ha volt ebben a honapban fertözésem?:(



2012. júl. 27. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász, háziorvos, ha már kotonra nem futotta.
2012. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez egy nagyon szép vàlasz volt.."kotonra nem futotta":)

Kérlek futotta kotonra,de sajnos mivel nem birom sem az ovszert,mivel érzékeny vagyok rà..sem a tablettàkat,màr többfélét is kipròbàltam,hüvelygyürü...stb...de nem birja a szervezetem...kedves értelmiségi kommentelö!

2012. júl. 27. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:

húzzon tesco-s szatyrot a lovagod a farkára

tudod, a legkisebb is számít.

vagy nagyon az igényeid?

2012. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem hiszem el...tényleg ennyi az idiota értelmiségi kulturàlatlan ember itt???
2012. júl. 27. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
el kell menni orvoshoz :) addig meg ne idegeld magad, azzal csak rosszabb lesz, jobb egy cseppet sem
2012. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tesztet még felesleges csinàlnom ugye?

Korai még.....

De attol ez még lehet terhesség??:)

2012. júl. 27. 16:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek simán lehetnek PMS tünetek is. (Nekem ilyen szokott lenni előtte.) Nyugodtan vehetsz tesztet is, hátha egy negatív tesz megnyugtat, ha meg pozitív lesz akkor legalább megvan a bizonyosság. Remélem az sem nagy gáz, ha mégis gyereketek lesz.
2012. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most min csodálkozol? Komolyan nem értem. Megszakítás mellett 100 nőből 35 teherbe esik egy év alatt. Ha te leszel a következő, akkor nem kell rajta annyira megdöbbenni.


Ha nem bírod sem a kotont, sem a tablettát, akkor legalább a megszakítás mellé használj pharmatexet.

2012. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!