Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzasgatlo tablettat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzasgatlo tablettat szedjek? Vagy milyen fogamzasgatlo modszert ajanlotok?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok.a baratom mar reg ota panaszkodik az ovszer miatt...szeretnek vmilyen tablettat szedni...muszaj ahoz orvoshoz menni?

2014. júl. 11. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tablettát feliratni muszáj,de vannak már helyi fogamzásgátlók is (kúp,zselé és társai) ami aktus elött használandó,és teljes mértékben biztonságos! Párom hüvelykúpot használ,aktus elött 10 percel felhelyez,és 4 óra-egy aktus a hatás! nekünk ez vált be!
2014. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszhoz hozzáteszem, hogy a pharmatex és társai NAGYON NEM MEGBÍZHATO modszer, de csak olvass utána a neten, de az ismerősok kozott is van pár itt, akik mellette lettek terhesek. Tabik kozul mindenkinek más jon be, nekem anno a Yadine-t írták fel, akkor még új volt, alacsony hormontartalmú és szuper..:- De azota már tobb féle van. De pl amit nekem elsőre felírtak, attol hangulatváltozásom lett, elkezdtem hizni stb..
2014. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :) meg varok tanacsokat :)
2014. júl. 11. 22:45
 4/5 anonim ***** válasza:

17 évesen a spermicidekkel semmiképp ne kockáztassatok, túl nagy az esélye a babának. Az akkor jó, ha amúgy nem para az se, ha teherbe esel, csak jobb lenne még kicsit várni vele.

Ha tablettát szeretnél, ahhoz muszáj orvoshoz menni, előtte megvizsgálnak, vérvétel, stb., anélkül normális orvos nem írja fel neked. Utána is rendszeresen vissza kell járnod, ez van, ezt el kell fogadni. Egyébként a tabletta talán a legjobb döntés elsőre. Lehet kapni fogamzásgátló injekciót is, csak azzal az a gond, hogy nem lehet "leállítani", azaz ha mondjuk elkezdesz ezerrel hízni tőle, nem hagyhatod abba, hónapokig tart, mire kiürül a szervezetből. De a későbbiekben, ha a tablettával nincs gond, el lehet gondolkozni azon is. De azt is csak orvos adhatja.

2014. júl. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi :)
2014. júl. 12. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!