Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagy baj 2 kihagyott tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj 2 kihagyott tabletta?

Figyelt kérdés

3 éve szedek fog.gátlót, még sosem történt ilyen, de most kimaradt az 1. és a 9. szem. Együtt voltunk a párommal a 10. napon.

Bocsánat, hogy ide írtam, de itt talán kevesebb a kioktató 10-en éves mint a másik kategóriában.


24/L



2014. júl. 14. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagy baj. Csak épp nem használ a fogamzásgátló. Ha nem védekeztetek a kihagyás mellett, akkor pont ugyanannyi esélyed van teherbe esni, mint ha soha nem szedted volna. Ezek alacsony hormontartalmú tabletták. A tájékoztató sem véletlenül van, el kell olvasni! Nem kioktató vagyok, és nem tizenéves. Te sem vagy már az. A szexuális élet felelősséggel jár, és azért, mert megbánt a válasz, még lehetsz terhes, sajnos. N30
2014. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagy felelősség és egy baba még nagyobb. Sosem fordult elő, hogy kihagytam volna, de most elég stresszes, rohanós hónapokat élek, de ezután jobban fogok figyelni. Nem bánt a válasz, mert igazad van.
2014. júl. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!