Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagyjam a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abbahagyjam a fogamzásgátló tabletta szedését?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok.A nyáron kezdtem el szedni fogamzásgátló tablettát,a suli idöszak alatt nem sokat találkoztam a szerelmemmel.Most viszont úgy gondoltam,hogy elmegyek és fogamzásgátlót fogok íratni,mivel itt a nyár,többet leszünk együtt.De most belegondolva lehet hülyeség volt elkezdeni?Mert jön az újabb félév és alig fogunk találkozni,ő is egyetemre jár,hetente szerintem csak ha péntekenként tudunk találkozni.De viszont nem adnám fel a tabletta szedését,hogy megint gumi óvszerre térjünk át...

Költségeket tekintve sokra jön ki ha gyógyszert szedek és keveset vagyunk együtt:( segítsetek mi tévő legyek.


2008. aug. 3. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ne
2008. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne hagyd abba ha még péntekenként is fogtok talizni. mi lesz ha egyik pénteken peteérésed lesz és nem akartok gumit használni? és gondolom a baba még nem fér bele a képbe:)
2008. aug. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanabban a cipőben jártam, mint te, én nem hagytam abba, bár a szedése mellett állt az is, hogy rendezett lett a menzeszem, nem görcsöltem, stb..és védett is persze amikor kellett:)
2008. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!