Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több menetnél kézmosás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több menetnél kézmosás?

Figyelt kérdés

Ugye, ha a férfi elmegy, óvszert cserélünk. Viszont a páromnak nem szokott általában lelankadni és egyből tesszük fel az újat, hogy folytassuk. Eddig mindig kezet mosott, hogy ahogy leveszi, meg minden még csak véletlenül se legyen ondós a keze. Viszont nem túl romantikus és kicsit hangulatromboló, hogy mindig ki megy a fürdőbe meg én is, ha kézimunka után teszem fel rá... Az lenne a kérdésem, hogy egy nedves törlőkendővel vagy kézfertőtlenítő folyadékkal nem lenne elég "megmosakodni"?


21/N



2014. júl. 17. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Vegyetek ilyen orvosi gumikesztyűt. Ha elment, és kicseréltétek az óvszert, gyorsan átkapja a kesztyűt és mehet tovább a dolog.
2014. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Így jár az ember, ha elfelejti odaírni, hogy csak értelmes emberek értelmes válaszára kíváncsi...
2014. júl. 17. 22:35
 3/14 anonim ***** válasza:
rakjatok ki tál meleg vizet és abba gyorsan mossa le és kész
2014. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem mire ez a nagy felhajtás! És gumi nélkül csináltam többször is megszakítással és nem lett baj. Gumival is csináltam és a cserénél sem volt probléma.
2014. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én biztos nem fogok megszakításos módszerrel védekezni. Ennyi erővel el is mehettél volna benne. Majd akkor szexelek védekezés nélkül, ha babát akarok.
2014. júl. 17. 22:39
 6/14 anonim ***** válasza:
a törlőkendő is jó helyette
2014. júl. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Forró vízben mossa meg a kezét, ez a tálkitevős módszer szerintem is jó. Nem tart annyi ideig, és talán nem is annyira illúzióromboló.
2014. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És ha a szádba menne el elsőre, az nem megoldás? :)
2014. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :))
2014. júl. 17. 22:41
 10/14 A kérdező kommentje:
Le is szoktam nyelni, habár szeret bennem elmenni. De amikor egy szeretkezés alatt elmegy 4 koton, azért annyit nem nyelek le. Nincs az ízével gondom, csak a kilókkal. :)
2014. júl. 17. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!