Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy évig szedtem a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évig szedtem a fogamzásgátlót, nemrég abbahagytam de csak 1 hónap maradt ki, most kellett volna megjönnie 3napja de semmi. Hétfőn kezdeném a gyógyszert újra. Akkor addig ne is kezdjem?

Figyelt kérdés
várjam meg mig megjön?aztán kezdjem el ujra? és menyit várjak? mikor menjek dokihoz...? :o
2014. júl. 19. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha most telt le az hogy nem szedted, akkor van ilyen hogy késik. Szerintem dokitól kérdezd meg mikor lenne érdemes beszedned az elsőt.
2014. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nemtudom mikor hagytam abba..nem irtam :S de ahogy számoltam vagy most kellett volna vagy j.héten :s
2014. júl. 19. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
ha elkezded minek hagytad abba? Most megint tönkretennéd azt, ami mint látod, nem is rendeződött. Megmondom őszintén, a kérdésedből nem derül ki, h már szedtél valaha..
2014. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!