Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nemrég egy mellékutcából...

Nemrég egy mellékutcából szabálytalanul kihajtó autós elütött és eltört a lábam. Én motorral voltam. Kb 6-8 hónap mire felépülök. Mennyi kártérítést követelhetek a baleset okozójától?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem sthol ütött el ?
2011. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Fordulj ügyvédhez, kérj tanácsot tőle. Jobban tudják, hogy milyen címeken lehet még igényt érvényesíteni a balesetedből. A biztosítónak az az érdeke, hogy minél kevesebbet fizessen, neked meg az, hogy valamennyi károd - vagyoni és nem vagyoni - megtérüljön, és ezek az összegek balesetenként változnak. Abban meg biztos vagyok, hogy a baleset okozója saját zsebből nem fogja tudni megfizetni valamennyi károdat, erre van a kötelező felelősségbiztosítás. Ha meg nincs érvényes kötelezője, akkor a MABISZ-hoz kell fordulni.

Jobbulást!

2011. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!