Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem engedi? Hogy vegyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi? Hogy vegyem rá anyukámat, hogy megengedje a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Anyukám nem akarja megengedni, hogy fogamzásgátlót szedjek. 16 éveg vagyok, 10 hónapja vagyok együtt a barátommal, ő az első kapcsolatom és neki is én. Már a szüleim is jól ismerik őt. Nem tudom hogy mi lehet az akadálya. 5 hónapja kedtünk szeretkezni, mindig gumival, és még sose volt gond. De jó lenne ha megengedné. Mit tehetnék? Hogyan beszélhetném rá anyumat?Előre is kösönöm a válaszokat!
2010. jan. 10. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Talán kédzd meg tőle, hogy mama akar e lenni???

De figyelj valamilyen szinten igaza van.

Minek felboritani egy fiatal szerveztet, ha a gumival nincs gond, és védekeztek??

Én 18 vagyok és nekem a barátom nem engedi.

2010. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Egyszer állíts be otthon úgy, hogy azt mondod:

"Anyu terhes vagyok!!! Nem jött meg a menzeszem és a terhesteszt is pozitívat mutatott!!! Megtarthatom?!!!"


Na ettől majd kiborul, és az elkövetkezendő 6 évben megveszi neked a tabeszt, ha van rá pénzed, ha nincs!!!

2010. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mivel érvel anyukád, hogy miért nem akarja, hogy azt szedjed? Azt ugye tudja, hogy éltek rendszeres nemi életet a barátoddal?
2010. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
3 havi fogamzásgátló 10000 ft.
2010. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
hitessed el vele hogy terhes vagy, és amikor már teljesen kétségbe esett mond neki hogy nem vagy az de akár az is lehetnél
2010. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kolosszus22 ***** válasza:
100%
14:08nak, a gumi drágább!
2010. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3 havi fog.gátlóm 2300 FT, olcsóbb mit a gumi.

Szerintem kérdezd meg anyudat, miért ellenzi, lehet neki rossz tapasztalata volt vele, vagy fél hogy meghízol. Nyugtasd meg menjetek el közösen nődokihoz, hogy őt is megnyugtassa. Egy ilyen tartós kapcsolatnál már megéri szerintem tabira váltani.

2010. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nagyon helyesen, nem akarja, hogy 16 évesen szétbarmold a szervezetedet.
2010. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen,ő is ezt mondja, hogy túl fiatal vagyok hozzá. Tudja hogy élünk nemi életet. De ez még a mensimre is jó lenne,legalább nem hánynék a görcstől:S De nem érti meg, pedig ős is szedett 17 éves korától.Most az az 1 év...
2010. jan. 10. 14:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is a legolcsóbbat kértem a nőgyógyásztól de nekem nem mondott 2300 ft-osat.
2010. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!