Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez gyakorlatilag lehetetlen igaz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyakorlatilag lehetetlen igaz?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm mesélte hogy mikor legeküdt a barátjával gumit használtak aztán a srác a végefelé mondta hogy ő gumival nemtud elmenni. Ezért levette és egy ideig (kb 5percig) azzal folytatták. Aztán a fiu elvileg ráelvezett a hátára.

Es most a barátnőm attól fél hogy terhes lett dehát szerintem erre nincs esély hiszen a hátán ment el és ráadásul nemis úgy hogy kivette és már el is élvezett hanem... (Utálom ezt a kifejezést) ráverte.

Magyarul a kérdés az hogy bem lehet terhes a csaj csak itt pánikol :D



2014. júl. 26. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Akkor minek használtak az elején óvszert, ha a végén levették?:D
2014. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószínűtlen, de az előváladéktől is lehet terhes.
2014. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bennem inkább az a kérdés merült fel, hogy hány éves. Ugyanis a tapasztalatlanságnak néha ára van. Hiába mondják, hogy időben ki tudja venni, sokszor megtörténik még így is a baj. A megszakításos terhesség nem okos dolog, ha valaki nincs tisztában saját testével, és amúgy is a saját határaival. Ha nem lett terhes a barátnőd, akkor gondolják át ezt a dolgot. Létezik helyi fogamzásgátló hüvelykúp, azt fel kell helyezni és 10 perc után már véd (természetesen mindent pontosan követve, ahogy le van írva a tájékoztatóban) De még így sem szabad elmenni a nőben! Csak ez legalább ad egy plusz védelmet!
2014. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*megszakításos védekezés (elnézést, rosszul írtam)
2014. júl. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én felfogni nembirom ezt (de hallgatni sem) és elsem tudom képzelni hogy a srác is ennyire értelmes és a csaj is.
2014. júl. 26. 09:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenki a hibából tanul, ha másokéból nem is akkor a sajátjából. Remélem nem túl fiatalokról van szó.
2014. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Én sem birom a gumit.Évek óta így szexelünk,gumi nélkül(nem mindig a hátára :) ).Soha semmi gond nem volt.Mondjuk ehhez kell tapasztalat,főleg akkor,ha órákiggyűrjük a lepedőt.
2014. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy tesztet megér.
2014. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A megszakításos védekezés akkor ér valamit, ha a kölök az aktus előtti órákban nem maszturbált, az utolsó ejakuláció óta legalább kétszer pisilt, és megmosta mielőtt nekikezdtek!!!!

Az előváladék nem tartalmaz spermát , mert nem a here termeli....ha mégis tartalmazna akkor az előző ejakuláció maradéka....az első néhány cseppje tartalmazhat a legnagyobb valószínűséggel. Ha az aktus előtt volt orális előjáték akkor az is csökkenti a valószínűségét!!!

Mi 10 éve így csináljuk....nagy önuralom és koncentráció kell a férfi részéről a kivitelezéshez!!!!

2014. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!