Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan aki gumival sem mer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki gumival sem mer bele élvezni egy csajba? Ha nem lyukad ki akkor gyakorlatilag 0 az esélye h terhes legyen? Nem?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
de
2013. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Told neki seggbe ott nem lehet terhes!
2013. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mit szólsz ahhoz, hogy le sem feküdnék olyannal akivel semmiképp sem szeretnék közös gyereket?
2013. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első köszönöm ,második nem tudom miért baj ha az ember fel tesz egy ilyen kérdést mert hallottam egy két embertől h nem mernek st b és kívácnsi voltam h ki mit mondana Rá! Várok még válaszokat!
2013. jún. 9. 21:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik oké, h nem feküdnél le , de attól még nem biztos h bármikor szeretnél , ha nem is tervezed biztos nem örülnél neki, hiszen arra fel kell készülni , mind anyagilag mind felelőseggel is jár stb
2013. jún. 9. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Ki mondta hogy baj, azt mondtam kurd seggbe, nem azt hogy baj, hogy megkérdezted!
2013. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fel tesz egybeírandó > feltesz
2013. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki óvszerrel sem mer szexelni, vagy nem képes felhúzni (mert az nagyon bonyolult), az ne szexeljen, mert egy éretlen gyerek. Igen, a szexualitás felelősség, mert bármikor lehet belőle gyerek, nem kéne talán fűvel-fával, de ha már csinálod, akkor légy felkészülve mindenre. Pl tudd, hova mennél eseményutániért, ha becsúszna egy baba, elvetetnéd-e, illetve hogy állnál ahhoz, hogy a lány megtartja, vele lennél-e...

Egyébként ha nem luykad ki, akkor nem lesz a lány terhes, ez a lényege. :)

2013. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a barátom sokáig nem mert, de mindig is engedtem volna neki, azóta már nem fél és bennem élvez el, hisz biztonságos és még sosem volt gondunk (szerencsére. kop kop kop)
2013. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!