Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fumit csak addig lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fumit csak addig lehet hasznalni amig a fiu elelvez utana cserelni kell vagy mehet a menet tovabb?

Figyelt kérdés
Mert amikor a baratommal lefekudtunk anno akkor beleelvezett a fumiba levette es feltett egy masikat . Ez igy a helyes vagy csak o csinalta ? Az baj ha nem cserel gumit hanem folytatjuk ?
2014. júl. 26. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, cseréljétek le a "fumit" :)

Huzzatok másikat egy másik menethez.....

2014. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi van a fumi júzer manuálján? vagy az olvasás nem megy, csak a töcsök....?
2014. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ugy masik menethez , hanem pl ma is lefekudtunk es ugye 1 oras menet volt csak feltem h a gumibol kijon a spermaja meg stb mert csuszkalt neki .
2014. júl. 26. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:
ha megtelik ki kel cserelni.
2014. júl. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha a srác elmegy, akkor csere van. de ez pontosan rá van írva a dobozra is, csak el kéne olvasni...
2014. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom , lany vagyok es mindig a baratomra bizom a gumi veveset en nem vettem meg mert szegyellem ..szoval ugy meg gumi nem volt a kezemben , meg felek hogyha ezt a baratomtol megkerdeztem volna akkor lenez vagy ilyesmi
2014. aug. 5. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!