Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Durex óvszerekkel kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex óvszerekkel kapcsolatban lenne olyan kérdésem hogy az 56mm szélességűnél létezik e nagyobb szélességű?

Figyelt kérdés

Olyan problémán lenne hogy az 56mm szélességű (névleges szélesség) gumival érzéseim szerint kicsi nekem. Nem kellemes az érzése használat közben szorít egy kicsit . Ennél nagyobb szélességű gumi van e vagy probáljak ki más márkát. Kinek mi az ötlete? Előre is köszi

19 F


2010. jan. 10. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
nézd meg a honlapjukon.
2010. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azon kivül hogy megnéztem az oldalukat vkinek más márkában ötlet hogy melyik még jó ?
2010. jan. 10. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi van? Ló vagy?
2010. jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem attól hogy kicsit vastag a cucc nem vagyok ló :D .
2010. jan. 11. 14:33
 5/10 anonim ***** válasza:

durex az egy drága szar sztem.nekem lyukadt már ki.elmész a gyógyszertárba és veszel masculant.az a tuti hidd el.abba még nem csalódtam soha.van asszem vmi extra méret is.de nem lennék a helyedben,nekem nem kéne ilyen vastag bré.

23 ff

2010. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
húzz a szerszámodra egy befőttes üveget!
2010. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tabletta . sokkal jobb ha komoly a kapcsolat ha nem akkor hüvelykup esetleg megszakitással.. vagy előttem szóló ... szavait folytatva menny be a patikába és kérdezd meg. ! oszt irulj pirulj hogy vastag a cerkád.. de ha durex-ből van többfajta is és van amejk nagyon vékony ha ügyesen felhuzod akkor alig fogod érezni hogy szorít.
2010. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infokat akkor sztem marad a masculan meg probálom remélem jó lesz. Hát igen mindennek van hátránya :S
2010. jan. 28. 15:17
 9/10 anonim ***** válasza:
De bunkók egyesek. A paciknak is vannak érzéseik!
2010. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ismerős a probléma. Nálam emiatt a standard durex nem is egyszer kiszakadt akció közben.
2017. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!