Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rendeltetek már interneten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendeltetek már interneten szexuális kiegészítőket?

Figyelt kérdés
Igazából nem konkrétan a kiegészítők hanem az óvszerek érdekelnek. Honnan rendeltetek? Milyet rendeltetek? Mi a tapasztalatotok vele? Bevált e? Ti melyiket ajánljátok?

2014. júl. 27. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
én eddig csak kecskét rendeltem az interneten.
2014. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyszerű hozzászólásokat szoktam rendelni a www.gyakorikerdesek.hu webhelyen. Ezek ám a szexuális kiegészítők.
2014. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rendeltem már pár dolgot, bilincset, vibrátort, péniszgyűrűt, jelmezt.....egy netes áruházból, de már nem emlékszem a nevére.

Bevált mind, jó kis játékszerek :)

2014. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt a boltban is árulják!

Nem kell várni napokat, mire oda ér

Ezek szerint nem túl sürgős... :/

2014. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet venni, csak kíváncsi voltam kinek mi a véleménye és tapasztalata ezekről.
2014. júl. 27. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Akár a #3-as hozzászóló:

Mi is rendeltünk már néhány dolgot, kötözőket (kéz és láb bilincseket, kéz-láb összekötőt), szemtakarót (ezt például imádom fényes tornadresszt viselve, amikor nem látom a páromat, csak érzem), vibrátort, maszturbátort, ruhát, jelmezt, síkosítót (műspermát), ... stb. Két netes áruházból is rendeltünk már (nevet privátban írok, ha érdekel, reklám miatt nem írom le).

Nekünk is bevált mind, jó kis játékszerek :)

Egyébként ezeket kizárólag alkalmanként, kiegészítőként használjuk, normális a szexuális életünk (heteroszexuális pár, gyerekkel !), nem vagyunk fetisiszták, csak néha kell egy kis változatosság :)


Óvszert pedig vegyél üzletből, nem kell kiszállításra várni, nem olyan tárgy, aminek a vásárlásánál esetleg inkognitóban akarsz maradni.

Mi tulajdonképpen az eszközöket az inkognitó miatt vettük meg az internetes áruházból, óvszert szinte mindig a ross*mann-ban szerezzük be.


Egyébként pedig az óvszerre hivatkozás nem csak kamu, esetleg nem vállalod a kütyükre történő direkt kérdezést?

2014. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!