Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ruhát, cipőt, kiegészít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát, cipőt, kiegészítőket vegyek fel ha randizok egy fiúval nyáron?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
bikini, vagy sőt nem is kell ruha,hidd el az lesz neki a legjobb randi
2013. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ...

Hány éves vagy???

Milyen az idő???

Milyen a stílusod???

Ha bővebben kifejtenéd, én szívesen segítek! :)

2013. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok,nyár,szeretem a nyitottab ruhákat
2013. júl. 22. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél fel akkor egy nyári ruhát, ehhez passzoló kiegészítőkkel.

Mondjuk egy fekete-fehér ruhához színes kiegészítőket, de figyelj rá, hogy a kiegészítők egyszínűek legyenek!

Vagy a sárga rucihoz jól megy a narancs, vagy fordítva. Piroshoz a narancs, vagy a rózsaszín, a kékhez a zöld, a fekete, de általában a fehér is mindenhez megy.

Ha a ruhán van dísz, akkor elegendő fülbevaló, gyűrű, ha egyszerű ruhát választasz, azt turbózd fel egy kicsit ékszerekkel. Karkötő, nyaklánc, fülbevaló, de csak mértékkel!!!!

Cipőnek a balerinacipőt ajánlom vagy szandát, nem probléma, ha kicsit magasított a talpa, csak ha a fiútól abban magasabb leszel. :)

Remélem, segítettem, ha van még kérdésed, szívesen válaszolok rá! :)

2013. júl. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!;)
2013. júl. 22. 20:02
 6/6 anonim válasza:
Vedd föl azt, amibe jól érzed magad! (na jó, ne egy otthoni melegítőnadrágot...)Szerintem nyáron nagyon praktikus az egybe ruha, legalábbis én is olyat vennék föl,és még ha rólam lenne szó, elég fontos lenne, hogy ne ki a fél hátsóm, mert ettől nem olyan biztos, hogy a barátomnak jobban fogok tetszeni...:)
2013. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!