Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15Évesen fel tudok íratni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15Évesen fel tudok íratni fogamzásgátló gyógyszert szülői beleegyezés nélkül?

Figyelt kérdés

Én is és a párom is 15 éves, mind ketten nevelőszülőknél élünk, ezért a beleegyezésüket nem tudjuk kérni, mert nem vagyunk olyan viszonyban, viszont mi már 3 éve együtt agyunk, kb 3 hónapja óvszerrel védekezünk.

Illetve csak a lány, vagy a fiú is tud feliratni? simán megvenni nem lehet valahol ilye gyógyszert?



2014. júl. 29. 01:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert a 3 hónap előtt mivel védekeztetek?
2014. júl. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Kicsi lány ez nem úgy megy, mint a Twilightben.

Itt vért vesznek, beléd nyúlnak, és ezekhez kell a szülői engedély kivéve balesetnél, ha vérátömlesztés vagy fertőzés gyanúja áll fent.

Mivel nem vagy 18, így kötelességük tudni, hogy mi az állandó gyógyszered, hisz ha bajod történik, nekik kell felelniük érted.

Szóval nem tudod szülői engedély nélkül felíratni.

Állj a szüleid elé, mondj el nekik mindent, ne szégyelld, és az első szextől a rákszűrés minden évben kötelező, én nem húznám el :)

2014. júl. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ha bevállalod, hogy kórházba kerülj/kiszáradj/meddő legyél, neten mindenhol van eladó fog.gátló, aki kinőtte/váltott/leszokott róla, meg tudod venni, de lehet, hogy pont nem a legjobb lesz, ne kockáztass
2014. júl. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem élnek a szüleink. mint mondtam, a nevelőinknek ezt nem tudjuk említeni. Még akor sem tudnánk ha 17 évesek lennénk.
2014. júl. 29. 01:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg egy dokit.
2014. júl. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát netről ne rendelj mert veszélyes. Ki kell tapasztalni melyik kell neked. Amúgy miért nem jó az óvszer?15évesen fog.gátlót.....
2014. júl. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Félünk hogy kiszakadhat. Akkor nekünk végünk.
2014. júl. 29. 13:50
 8/12 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz, biztos van valami délutáni rendelés. kérdezd meg, hogy lehet-e, akár el is mondhatod a helyzeted. én szülő nélkül írattam, igaz 16 vagyok. a vérvételnél viszont muszáj veled lennie egy 18 feletti személynek.
2014. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17 voltam mikor gyogyszert kaptam, a kutya nem vett tőlem vért.... igaz anyu ott volt velem, de barátnőmnek nem kellett szülői beleegyezés
2014. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Durex. Love,Sex.
2014. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!