Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 15Évesen fel tudok íratni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15Évesen fel tudok íratni fogamzásgátló gyógyszert szülői beleegyezés nélkül?

Figyelt kérdés

Én is és a párom is 15 éves, mind ketten nevelőszülőknél élünk, ezért a beleegyezésüket nem tudjuk kérni, mert nem vagyunk olyan viszonyban, viszont mi már 3 éve együtt agyunk, kb 3 hónapja óvszerrel védekezünk.

Illetve csak a lány, vagy a fiú is tud feliratni? simán megvenni nem lehet valahol ilye gyógyszert?



2014. júl. 29. 01:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha rendes helyre mész, szoktak rákszűrést végezni és vért venni, mert véralvadást néznek. arra is rákérdeznek, hogy volt-e trombózis vagy ilyen jellegű betegség a családodban. de nem kell megijedni, nem nagy cucc.
2014. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szétcseszi az egész immunrendszered és a szervezeted a hormon ennyi idősen. Nőgyógyász nem fogja felírni.

Netről rendelni meg ilyen-olyan helyről vagy kéz alól meg eszedbe se jusson venni!!!

Vagy álljatok le (mondjuk 15 évesen még furi hogy ilyen szexuális életetek van, de egyrészt azért nem magyarázok mert én is 14 évesen vesztettem el, kicsit álszentség lenne, valamint már 3 éve együtt vagytok, szóval nem 2 hete ismeritek egymást)

Vagy marad a gumi. Esetleg húzzon dupla, vagy extra vastag gumit a barátod, de akkor sok mindent nem fog érezni.

2014. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!