Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzás gátlótól hízhattam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzás gátlótól hízhattam meg ennyire?

Figyelt kérdés

Tavaly terhes lettem de sajna nem úgy alakult ahogy terveztem. utánna lefogytam 68kilóról 58ra. elkezdtem szedni a Dienille nevű fogamzásgátlót a nőgyógyim javaslatára. Alig eszem, most a munkám miatt rengeteget mozgok. mégis 70-72 kiló vagyok, és nagyon látszik a hízás.

Páromék szerint ez a fogamzásgátlótól lehet. Szüleimmel erről nem lehet beszélni mert szerintük túl sok a napi 2 szenya, meg napi 2 fogásos kisadag ebéd. Amióta megint 65 fölé ugrott a mérleg azóta még kevesebbet eszem, többet mozgok. de mégis felmegy a súlyom. már a ruháim nagyát kinőttem, ami jó rám meg előnytelen :( segítsetek!


2014. júl. 30. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

igen attól hízhatsz, válts gyógyszert!

27F

2014. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! :) sajna a szüleim nem engedik :( kevesebb kaját kapok úgyhogy...
2014. aug. 1. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:

nem az a megoldás, h éhezteted magad...

ha a gyógyszer a rossz neked, mindegy mennyit eszel, nem tudsz lefogyni tőle!

2014. aug. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezt mondd az idióta szüleimnek is :) ha a doki azt mondja nem lehet tőle hízni akkor az úgyis van!
2014. aug. 2. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!