Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap elment bennem a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elment bennem a barátom,14óra elteltével orvos látott kaptam gyógyszert amitől nem lehet baba, mennyi az esélye h megmarad? Én szeretném a párom nem, és megvisel, ez normális reakció?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

ha bevetted, nem lehetsz terhes

az normális-e ha a barátod nem akar még gyereket? ha még nem vagyok régóta együtt, fiatalok vagytok vagy csak még nem állnátok készen egy gyerekre, akkor teljesen normális

2014. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ő 25,én 23
2014. júl. 10. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Szinte nulla az esély.

De ezt mindenképp meg kéne beszélnetek, hogy te már babára vágysz! :)

Természetes, hogy hirtelen belegondolsz, hogy á, lehet meg kéne tartani, ugyan milyen lenne, az anyai ösztön mindenkinél erös.. de jó ötlet lenne?

Van hol lakni? Lenne apja vagy lelépne? Mit enne, lenne ruhája? Van 30-40 ezred csak a pelenkára? Egy babához fel kell nöni, nem lehet utólag feltenni a polcra!!!!

Gondolkozz, ez most szinte 100%, hogy nincs meg, de legközelebb ne ilyen helyzetben gondolj gyermekvállalásra! :)

2014. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én miért nem találok olyan lányt aki szeretne gyereket!? Én szeretnék! De egy lányt sem ismerek aki akar.
2014. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es: bezzeg én nem találok:D
2014. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hülyeség szerintem minden nő szeretne gyereket,ha nem most majd késöbb vagy lehet karrierista ...;-) :D
2014. júl. 10. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a barátod nem akar gyereket, akkor nem lehetne, hogy gumit húz, és nem te cs.szed szét a szervezetedet a hülye esemény utánival?
2014. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 brigi19950317 válasza:
Én is vettem be ilyen tablettát .. de terhes lettem ..majd 2 hónap mulva mondták meg hogy nincs gyerek csak a petezsák növekedett bennem!
2014. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!