Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti paráztatok a védekezéssel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti paráztatok a védekezéssel kapcsolatban amikor még szüzek voltatok? Esetleg utána is?

Figyelt kérdés

Én (lány vagyok) tartok nagyon hogy esetleg a gumi megsérül, ilyesmi..::s Arra gondolok, ha majd eljön az ideje, hogy lefeküdjünk a barátommal(most nincsen, de ha lesz) akkor nem fogok izgulni emiatt,főleg ha túl leszek az elsőn.

Ti az ilyesmit hogy élitek meg?

Előre mondom, a tabi szedése szóba se jöhet!


2014. júl. 31. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem paráztam egy pillanatig sem. Odafigyeltem, hogy jól legyen felrakva, és ez minden. Meg elsőre azért volt más is amin közben lehet parázni :D
2014. júl. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Mondjuk ebben közrejátszik az is, hogy nem nagyon van peteérésem, szóval jó eséllyel akkor sem esnék teherbe, ha nem védekeznék. Most meg már eljutotta odáig, hogy ha véletlen mégis teherbe esnék, akkor sem akasztanám fel magam...

Mindezek ellenére mindig védekeztem óvszerrel, és 8-9 év alatt még sosem szakadt ki (lekopogom).

2014. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem paráztam, akkor tökre nem erre koncentrál az ember, hidd el. pedig a barátomnak is az első volt, természetesen gyakorolta, hogy hogyan kell koton felrakni, de azért na, nyilván nem volt benne profi, de mégsem aggódtam ilyesmin.
2014. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tényleg,srácok,ti gyakoroltátok előtte hogy hogyan kell felrakni? egyet gondolom minimum,de többször. mondjuk az pazarlás, de nem árt ha az ember jól teszi fel.
2014. aug. 1. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!