Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bennmaradt óvszerdarabka....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennmaradt óvszerdarabka. Lehet baj belőle?

Figyelt kérdés

Származhat baj abból, ha együttlét során egy kis darab leszakad az óvszerből, és a hüvelyben marad?

Köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 1. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
terhes leszel.
2014. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Hogy maradt bent csak egy kis darab? Hát próbáld "kimosni" magad, zuhanyrózsa pl.
2014. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én hallottam olyat, hogy egy cigány csaj benthagyta a tampont, majd fél év mulva a nődokinak panaszkodott, hogy "büdös a puncikám"...
2014. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szüld meg, az ovszerdarabkát.
2014. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 RRR ***** válasza:

nem igazán jó!


fogas punci vagy mi???

2014. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én a helyedben nem nyugodnek meg, én egyszer játszottam a tűzzel de megtanultam soha többet!

én mindenkeppen vennek be esemény utánit!!

2014. aug. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj biztosra, és ha miután megpróbáltad kimosni se jön ki, akkor menj el nőgyógyászhoz.
2014. aug. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt lehetsz terhes, másrészt elég csúnyán elfertőződhet, ha tényleg bent maradt. Én elmennék nődokihoz a problémával.
2014. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!