Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok segíteni pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni pharmatex hüvelykrémmrol szeretnék érdeklodni!?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele hogy nem ad 100%os védelmet ,de körübelül megtudnátok mondani hogy %ban mérve mennyire biztonságos?Olvastam hogy a szappanos viz megszunteti a hatasat nem tudjatok ez a nyálra vonatkozik? Tehat ha a feleségem orálisan kényesztet és utána helyezem be a péniszem akkor is elmúlik a hatása? Természetesen megszakitassal csinálnánk gondolom ugy joval biztonságosabb? Szerintetek?

2014. aug. 3. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hat ha neten rakeresel van olyan tablazatba amiben benne van
2014. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor használjátok, ha el tudtok tartani egy babát! Reklámozzák, hitegetik a népet.. hát én több kislánnyal ültem az sztk-ban, mind terhesség miatt aggódott! Bent a doki letörve azzal kezdte, hogy ugye magácska nem használ ilyet? Csak azon a héten 3 abortuszra volt idöpontja...
2014. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Emmellett még az érdekelne, hogy a nyál semlegesíti-e?
2014. aug. 3. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
a nyal nem tudom semlegesiti e de nagyon nem megbizhato modszer
2014. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!