Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18kg ot fogytam es most az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18kg ot fogytam es most az a ferfi elkezdett erdeklodni aki elotte nem. Foglalkozott velem ti lekoptatnatok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 25. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
En nem foglalkoznek vele. Ha csak azert kellenek, mert most lefogytam, akkor az az ember nem az en szemelyemet akarja, hanem a karcsubb derekam. Na az ilyenbol nem kerek, koszonom!
2014. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha megint meghizol kerulni fog
2014. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen, legyél elutasító azzal, aki nem szereti a majd 20 kilónyi lötyögő hájat... büntesd azt az aberrált állatot, aki a karcsú, feszes testű nőket tarja vonzónak -_- Mit képzel az ilyen magáról...!
2014. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ja vagy megkedveli így a személyiségedet és utánna már nem fogja érdekelni ha visszaszedsz 5-10 kg-ot úgy is oda lesz érted!
2014. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igaz a mondás, hogy a külső ami megfog, a belső ami megtart. Kezeket a szívetekre, titeket érdekelnének egy olyan ember belső értékei, akik egyébként egyáltalán nem vonzanak külsőleg? Szerintem ezzel nincs semmi gond, én adnék neki egy esélyt, ettől ő még nem felszínes. De gondolom, aki itt azt írja, hogy koptasd le, nekik biztos mindegy, hogy néz ki egy ellenkező nemű illető, csak a belső számít.
2014. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Harmas, nincs azzal gond, van, aki a sovanyakat szereti, van, aki a husosakat. De akinek eddig nem kellettem, az ezutan se teperjen, mert annak nem EN kellek, hanem a test formaja. Feluletes, felszines ember az ilyen.
2014. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Baromsag 1-es

Te se foglalkoznál egy kövér,elhanyagolt férfival.

Ekkora fogyás már nagy változás

2014. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És miért lenne azért felszínes mert a normális alakkal tetszik neki KÖVÉREN meg nem?
2014. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy mennyire ismertétek egymást előtte. Ha elég jól ismert, ha beszélgettetek, ha kimutattad iránta az érdeklődésedet és így nem adott esélyt, visszautasított, akkor én hagynám a francba, mert akkor biztos, hogy csak a külsőd érdekli és ha kevésbé leszel szép, akár hízol, akár öregszel, akár betegség miatt változol, el fog zavarni.


Ha viszont nem volt eddig kontaktus, akkor lehet, hogy egyszerűen csak fel sem figyelt rád eddig, most pedig az újonnan szerzett csinosságod felhívta a figyelmét rád.

Utóbbi már keményebb dió, mert nem biztos, hogy ha jobban megismer, kizárólag a külsőségek miatt lesz veled.

Ebben az esetben megpróbálnám jobban megismerni, ha amúgy szimpatikus.

2014. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na jól lepontozgat aki szerint 20 kiló felesleg lófütty.
2014. máj. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!