Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális az ilyen helyzet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen helyzet?

Figyelt kérdés
Helóó! Az van, hogy kb 5 napja megduzzadtak a melleim, érzékenyek, meg a hónaljam is, ahogy mindig is lenni szokott menstruáció előtt. Viszont holnap kellene megjönnie, csakhogy ma már van barnázásom, a derekam majd leszakad, a hasam néha fájdogál...12. napon megszakítással védekeztünk,jóval azelőtt ki volt véve a "dolog". Normális? Ugye meg fog jönni rendesen? Valakinek ilyen?

2014. aug. 3. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Óvszer ismeretlen számotokra?
2014. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni, szerintem nem vagy terhes.
2014. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első, de igen...utána végig volt! Az anélküli behatolás max 3 perc volt...
2014. aug. 3. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, meg fog jönni egy-két napon belül, nekem is néha így jön meg (de a melleim nem duzzadnak meg).
2014. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát mellduzzadás az nekem mindig van ilyenkor. :/
2014. aug. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!