Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hányinger lehetséges a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányinger lehetséges a fogamzásgátlótól? 19/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy igen, de nem vagyok benne biztos, hogy mitől lehet. Tegnap jött meg a menstruációm, és mivel most szedek először, bevettem a legelső szemet este. Ma reggelre nagyon rosszul lettem, hánytam. Csak az a baj, hogy ha megjön néha akkor is szoktam, lehet hogy most is csak azért voltam rosszul. Viszont, teljesen máshogy jött meg.. tegnap véreztem egy picit, de ma szinte alig :S Pedig nekem nagyon erős vérzésem szokott lenni :/ És olyan, mintha már el is múlt volna.

Hogyha még pár napig szedem a gyógyszert, és mindig hányingerem lesz, akkor menjek vissza nőgyógyászhoz, vagy csak még nem szokott hozzá a szervezetem?


2014. aug. 4. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hányingerem volt tőle,sőt már öklendezve vettem be.

Orvos adott egy másikat és jobb lett.Vérzés nálam is kevesebb volt sőt néha alig.

A hányinger miatt menj vissza ha nem lesz jobb.

2014. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, remélem elmúlik a hányinger :S
2014. aug. 4. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!