Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring hüvelygyűrű abbahagyá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring hüvelygyűrű abbahagyása után mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hajhullás, pattanások, rendszertelen vérzés. Mennyire jellemzőek?
2014. aug. 4. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
izmosodás.
2014. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2014. aug. 4. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Megnő benned a tesztoszteron így a szervezet magától izmosodni fog.

Ezt hormonális túltengésnek nevezzük.

Üdv.Dr.Szilárd szakács

2014. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor szőrös is leszek, meg pattanásos? :)
2014. aug. 4. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2014. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak viccelsz!
2014. aug. 4. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Nőként szólok hozzá, ha nem baj:D A Nuvaring nem tartalmaz annyi hormont, mint a többi fog.gátló, ezt gondolom, elmondta az orvosod.


Én márciusban álltam le vele pár év használat után, és semmi mellékhatása nincs. Ugyanolyan a bőröm, nem híztam vagy fogytam (bááár...azért ez a rengeteg Cornetto, ami mostanában lecsúszik, kezd már eredményt hozni:D:D).


Annyi a különbség, hogy van menzeszem, normálisan jön vér, nem csak olyan kevés, mint mikor használtam a gyűrűt.


27n

2014. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy Te is írtál, kedves utolsó! Nagyon örültem a válaszodnak, de nekem képzeld nem jött meg. Szombaton kellet volna megjönnie, de semmi. Ennek mi lehet az oka?
2014. aug. 5. 08:20
 9/9 anonim válasza:

Én májusban elkezdtem szedni szájon át szedhető fog.gátlót (Symicia), közben kiderült, hogy magasabb a májfunkcióm értéke, így csak egy hónapig szedtem, a következő levél gyógyszer helyett Nuvaringet kezdtem el használni, de aztán abbahagytam azt is már a következő hónaptól. (Mellékhatások miatt úgy döntöttem, nem akarok további hormonokat juttatni a szervezetembe. Már a Symiciánál is előjöttek mellékhatások, így mentem el vérvételre..)

A lényeg az, hogy miután abbahagytam a Nuvaringet is megjött, (júl.3.-án) de több mint egy hétig megvolt a menzeszem. Persze csak kis mennyiségű volt a vér az 5. naptól, de akkor is megvolt 8 napig.

Most már meg kellett volna jönni, de még mindig nem jött meg. Pedig óvszerrel védekezünk mindig.

Lehetséges, hogy ennyire megkavartam a hormonjaimat, hogy most "magához kell térjen"??

2014. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!